Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


 !!! SCHŮZE !!! 

V pátek 25.8. v 19.30 hod. v DÍŘE ...Jelikož termíny s velkým fotbalem opět moc nevychází je účast nutná, hlavně pro hráče, kteří mají zájem reprezentovat MIČÉGO v podzimních zápasech 2.ligy ŽLMK. Kdo se nemůžete schůze zůčastnit a bude některý z termínů moct (né na jedno kolo) dejte do pátku vědět!!! MIČÉGO PIČO !!! Termíny: 9.9. , 16.9. ,23.9. , 30.9. , 7.10.

*************************************************

 

MIČÉGO HOŘÍ PIČO 2017

p7220004-----kopie.jpg

*****************************************************************

MIČÉGO CUP 2017

 

FOTO ZDE ► DĚKUJEME ANETĚ JEGYOVÉ GREGOROVÉ

dsc_6241.jpg

Mičégo děkuje všem zúčastněným týmům za účast a předvedené výkony, dále děkujeme pánům rozhodčím a všem sponzorům za podporu....DĚKUJEME !!!

**********************************************************************

 

zr_top9-----kopie.jpg

32. ROČNÍK ŽLMK SEZÓNA 2017 /18

Rozdělení mužstev v jednotlivých ligách na sezónu 2017-2018

1.Liga- FC Benjamin,Rapid,Kozel B,Sosáci,Kozel Team,Alko,Akademici,La Bomba,Dipar cf, BKS,Botafogo Křižánky

2.Liga- Mičégo Svratka, FC Radox, Los Chiquitos, FC Orel, Autobus Club, FC Equipo,Cikháj, AC Světnov,Buldok,Sokol Jámy,MK Lhotka,FC Žabanti,FC Kopálisti,Here for beer

Celkem 14 týmů,hrát se bude jednokolově,každý s každým,poté se tabulka rozdělí na 2 skupiny po 7.týmech a tam se bude opět hrát jednokolově každý s každým.Rozpis v příloze 2.lize posíláme.

PODROBNĚ VYSVĚTLENO BUDE NA LOSOVÁNÍ,PROTO ŽÁDÁME ZÁSTUPCE TÝMŮ O ÚČAST NA LOSOVÁNÍ.

3.liga byla z důvodu nízkého počtu týmů sloučena s ligou druhou.

************************************************************************

  2016/2017
1.  FC Benjamin 20   16  92 : 23   49    (69) malá kopaná šipka
2.  Sosáci 20   16  72 : 40   49   (32) malá kopaná odrážka
3.  FC Rapid 20   14  89 : 40   43   (49) malá kopaná odrážka
4.  Kozel B 20   13  73 : 42   42   (31) malá kopaná odrážka
5.  Alko 20   10  53 : 56   32   (-3) malá kopaná odrážka
6.  La Bomba 20   44 : 57   29   (-13) malá kopaná odrážka
7.  Kozel Team 20   10  71 : 69   24   (2) malá kopaná odrážka
8.  Akademici 20   13  35 : 71   19   (-36) malá kopaná odrážka
9.  Dipar CF 20   15  35 : 59   13   (-24) malá kopaná odrážka
10.  Mičego Svratka 20   15  36 : 71   13   (-35) malá kopaná odrážka
11.  Orange Team 20   16  32 : 104   8   (-72) malá kopaná odrážka

 

Zde přinášíme malé shrnutí celého ročníku:

1.Liga: V první lize získal svůj devátý titul FC Benjamin,který o něj bojoval do poslední minuty s týmem Sosáků.Na třetím místě skončil obhájce loňského titulu tým FC Rapid. Sestupuje tým FC Orange,který se ale do dalšího ročníku nepřihlásil.O druhém sestupujícím se rozhodlo v posledním kole a jen díky celkovému skóre nakonec 1.ligu opouští Mičégo Svratka(vzájemné zápasy s Dipar Cf 4:1 a 1:4).

Tabulku střelců: 31 branek Havlík Dominik ( FC Benjamin),28 branek Havlíček Oldřich (Kozel Team),22 branek Polnický Libor (FC Rapid)

2.Liga:Druhou ligu vyhrálo s přehledem mužstvo BKS před Botagofo Křižánky,které si taky celkem s jistotou zajistilo účast v 1.lize.Třetí na vzájemné zápasy je nakonec tým FC Orel. Poslední 2 místa obsadili týmy Autobus club a FC Equipo.

Tabulku střelců:29 branek Bureš Martin (BKS), 26 branek Zdražil Milan ml.(Botafogo Křižánky),19 branek Fiala František (BKS)

3.Liga:Třetí ligu vyhrál tým FC Žabanti před nováčkem Here for beer a týmem Sokol Jámy.Bohužel v průběhu jarní části ukončil působení v ŽLMK Obyčtov a tak se 3.liga dohrávala jen v pěti týmech.

 

 

►KOMPLETNÍ VÝSLEDKY A TABULKA


********************************************************************

13407316_10153692293386417_1181762442950352640_n-----kopie--2-.jpg